Замовьте безкоштовний дзвінок юриста, який швидко і професійно відповість на ваші запитання.
"Право є здійснення розуму, яке вимагає тих речей, що є корисними і необхідними, і забороняє протилежне."
 • Кримінальний адвокат
 • Господарські справи
 • Юридична консультація
 • Отримання ліцензій
 • Спори з державними органами
 • Податкові спори
 • Решение земельных вопросов
 • Адвокат нашої юридичної компанії надасть Вам висококваліфіковану допомогу у врегулюванні будь-яких питань та вирішенні будь-яких ситуацій, а крім того представить Ваші інтереси та захистить Ваші права не тільки в суді, але і в інших державних органах.
 • У процесі ведення суб'єктом господарської діяльності деколи виникають суперечки. Підставою цих суперечок можуть бути різного роду питання: при укладенні, зміні або розірваність договорів, а так само при їх виконанні.
 • Найпростішим способом отримання відповіді на виниклі питання в разі виникнення спірної правової ситуації , є звернення до професійного фахівця.
 • У ході своєї комерційної діяльності юридичні особи, фізичні особи - підприємці мають право здійснювати будь-які види діяльності, не заборонені чинним законодавством.
 • Вирішення спорів і проблем з державними органами.
 • Реалии жизни часто сталкивают нас с проблемой взаимодействия с государственными органами, так же налоговыми и правоохранительными органами.
 • Реалії життя часто зіштовхують нас з проблемою взаємодії з державними органами. так само податковими та правоохоронними органами.

Юридична агенція "Зевс"Ми раді вітати Вас на сайті Юридично-консалтингової компанії «ЗЕВС».

ЮКК «ЗЕВС» - це молода компанія, що розвивається, яка об'єднала в собі професійних юристів, пов'язаних однією метою - надавати якісну та оперативну правову допомогу громадянам і організаціям.

Кожен фахівець нашої компанії є творчою людиною та цілеспрямованим професіоналом, у послужному списку якого достатня кількість вдало проведених угод, позитивних судових рішень, успішно супроводжених реєстрацій тощо. Крім того, вчасно надані ЮКК «ЗЕВС» юридичні консультації допомогли багатьом нашим клієнтам якісно вирішити свої складні правові питання.

Прекрасне розуміння ситуації, стовідсоткове збереження конфіденційності, орієнтування на довгострокову співпрацю - це лише мала частина переваг ЮКК «ЗЕВС». Кожен наш клієнт обслуговується так, ніби він у нас один. Ми цінуємо будь-яке звернення до нашої компанії, і якщо питання не вимагає особливих витрат сил та часу юриста, то ми з радістю відповімо на нього абсолютно безкоштовно, порадивши клієнтові найбільш оптимальний вихід із ситуації з гарантією захисту його прав та законних інтересів.

Ще одне кредо ЮКК «ЗЕВС» - це повторність звернень. Одного разу отримавши юридичну допомогу у ЮКК «ЗЕВС», клієнти приходять до нас знову - з іншими питаннями, проблемами, складними ситуаціями або просто за порадою, і юристи ЮКК «ЗЕВС», включаючи свій індивідуальний та творчий підхід до вирішення завдання, знову готові захищати інтереси клієнта до переможного кінця.

Без професійної юридичної допомоги у наш час, на жаль, не обійтися, але ми не спекулюємо на цьому, а навпаки - допомагаємо!

ЮКК «ЗЕВС» завжди рада бачити Вас у числі своїх клієнтів! Ми працюємо по всій території України. Звертайтеся.

Нужна консультация? Закажите бесплатный звонок юриста, который ответит на вопросы. Мы перезвоним в ближайшее рабочее время.

Напишіть нам

Ваше ім'я*
Будь ласка, введіть своє ім'я.

E-mail*
Введен недействительный тип данных

Тема повідомлення
Введен недействительный тип данных

Повідомлення*
Please let us know your message.