Замовьте безкоштовний дзвінок юриста, який швидко і професійно відповість на ваші запитання.
"Право є здійснення розуму, яке вимагає тих речей, що є корисними і необхідними, і забороняє протилежне."

Банкрутство підприємств

Ліквідація підприємств. Банкрутство.

Банкрутство підприємства - одна з юридичних форм ліквідації юридичної особи.

Банкрутство юридичних осіб - це досить складна процедура, тим не менш, для Вас, як для клієнта Юридично-консалтингової компанії «ЗЕВС», вона не стане головним болем. Співробітники нашої компанії докладуть усіх можливих зусиль і застосують усі існуючі правові інструменти для того, щоб мінімізувати Ваші витрати на всіх етапах процедури банкрутства.

У разі якщо, наприклад, Ваш партнер, який банкрутує, не виплачує Вам заборгованість, ми допоможемо повернути Ваші гроші, оперативно й гарантовано включивши Ваші вимоги до Реєстру вимог кредиторів. Крім того, за наявності підстав, ми можемо самі ініціювати процедуру банкрутства Вашого боржника, котрий умисно ухиляється від повернення великого боргу.

У процедурі ж банкрутства, безпосередньо, Вашої юридичної особи ми можемо призначити свого арбітражного керуючого та повністю супроводити цю процедуру припинення підприємства своїми силами від Вашого імені по довіреності.

Якщо Ви не маєте бажання відчути на собі усі «підводні камені» банкрутства юридичної особи в сучасних реаліях, довіртеся професіоналам ЮКК «ЗЕВС», які подбають про те, щоб процедура банкрутства Вашого підприємства пройшла законно та швидко.

Вартість послуг

 

 

Нужна консультация? Закажите бесплатный звонок юриста, который ответит на вопросы. Мы перезвоним в ближайшее рабочее время.

Напишіть нам

Ваше ім'я*
Будь ласка, введіть своє ім'я.

E-mail*
Введен недействительный тип данных

Тема повідомлення
Введен недействительный тип данных

Повідомлення*
Please let us know your message.