Замовьте безкоштовний дзвінок юриста, який швидко і професійно відповість на ваші запитання.
"Право є здійснення розуму, яке вимагає тих речей, що є корисними і необхідними, і забороняє протилежне."
  • Головна
  • Адвокат. Кримінальний адвокат.

Адвокат. Кримінальний адвокат.

Адвокат. Кримінальний адвокат.

Одним з основних напрямків діяльності Юридично-консалтингової компанії «ЗЕВС» є надання послуг адвоката з кримінальних справ. Наші адвокати мають солідний досвід представництва та захисту прав підозрюваних, обвинувачених (підсудних) у кримінальних справах на всіх стадіях кримінального провадження.

Адвокатський захист у кримінальній справі складається з наступних базових дій нашого фахівця:

- побачення з підзахисним у будь-який час доби, де б той не перебував;

- приватне спілкування з клієнтом, з'ясування усіх обставин справи;

- ознайомлення з документами;

- налагодження контактів зі слідчим, прокурором та іншими сторонами кримінального провадження;

- вироблення стратегії і тактики захисту клієнта від кримінального переслідування;

- складання адвокатських процесуальних документів (запитів, скарг, заяв, клопотань тощо).

Окрім усього іншого, наш адвокат підкаже Вам, як слід поводитися на допиті, які питання зазвичай задають слідчі, та як грамотно треба на них треба відповідати. Також адвокат ЮКК «ЗЕВС» завжди припинить будь-які спроби обвинувача здійснити тиск на допитуваного.

Адвокат з кримінальних справ ЮКК «ЗЕВС» докладно вивчить матеріали справи, підготує усі необхідні документи, вибудує лінію захисту та візьме участь у всіх слідчих діях за участю клієнта, а також судових засіданнях в суді першої, апеляційної та касаційної інстанцій. Особиста присутність досвідченого адвоката вкрай важлива, адже він зможе своєчасно й правильно відреагувати на будь-які протиправні дії органів обвинувачення, заперечити проти аргументів опонентів, довести правоту своєї позиції та хибність позиції супротивника.

Якщо злочином Вам завдано матеріальної чи моральної шкоди, і Ви маєте намір її компенсувати, то також можете звернутися за допомогою до наших адвокатів. Ми складемо відповідну позовну заяву. Зверніть увагу, щоб подати цивільний позов у кримінальному процесі за чинним Кримінальним процесуальним кодексом України, не обов'язково отримувати у слідчого статус потерпілого. Цивільним позивачем може бути абсолютно будь-яка особа, котрій злочином заподіяно матеріальну та/або моральну шкоду.

Просимо зауважити, що складання адвокатських процесуальних документів вимагає високої кваліфікації юриста, який повинен прекрасно володіти нормами кримінального матеріального і процесуального права, знати судову практику, уміти давати правильну кваліфікацію злочинам тощо. Адвокати ЮКК «ЗЕВС» належать саме до таких фахівців.

Коротше кажучи, якщо Ви якимось чином виявилися пов'язаними з кримінальною справою, та існує ризик тривалих примусових контактів з міліцією, прокуратурою, СБУ та ін., негайно звертайтеся до адвокатів з кримінальних справ ЮКК «ЗЕВС» для захисту своїх прав і законних інтересів.

Вартість послуг

Нужна консультация? Закажите бесплатный звонок юриста, который ответит на вопросы. Мы перезвоним в ближайшее рабочее время.

Напишіть нам

Ваше ім'я*
Будь ласка, введіть своє ім'я.

E-mail*
Введен недействительный тип данных

Тема повідомлення
Введен недействительный тип данных

Повідомлення*
Please let us know your message.