Замовьте безкоштовний дзвінок юриста, який швидко і професійно відповість на ваші запитання.
"Право є здійснення розуму, яке вимагає тих речей, що є корисними і необхідними, і забороняє протилежне."

Цивільні спори

Цивільні спори

Фахівці Юридично-консалтингової компанії «ЗЕВС» мають багаторічний досвід як у досудовому врегулюванні цивільних спорів, так і в захисті інтересів клієнтів у судах. Успішна практика допомогла нам заробити багато позитивних відгуків про нашу роботу.

Досудове врегулювання конфліктної ситуації полягає у переговорах. У практиці нашої компанії були випадки, коли особи ніяк не могли дійти консенсусу з приводу спору, що виник між ними. Після того, як за стіл переговорів вони сідали разом з нашою людиною, конфлікт відразу переставав бути конфліктом.

А от врегулювання цивільного спору в судовому порядку передбачає подачу позовної заяви до відповідача з відповідними вимогами. Грамотний підхід до написання позовної заяви та зібрана доказова база - це основа успіху.

При складанні позовної заяви не зайвим також буде врахувати судову практику. При цьому, радимо посилатися у позові не тільки на загальну судову практику, а й долучити парочку-другу судових рішень у подібних справах саме того суду, куди подається позовна заява.

Готуючи позов, юристи ЮКК «ЗЕВС» відразу порахують суму судового збору, підкажуть Вам банківські реквізити для його оплати або здійснять оплату самостійно. Ми спеціально акцентуємо на цьому увагу, оскільки правильна сплата судового збору має вирішальне значення у прийнятті або неприйнятті судом Вашої позовної заяви до розгляду.

Варто відзначити, що цивільні спори, особливо їх супровід у судовому порядку, - процес доволі складний. Наприклад, не подавши потрібний доказ до початку розгляду цивільної справи по суті, сторона у справі вже не зможе у подальшому долучити його до матеріалів справи для підтвердження своєї позиції ні в суді першої інстанції, ні в апеляційному суді. Таким чином, вона втратить шанс довести свою правоту, спираючись на цей доказ.

Цивільний процес має свої специфічні особливості, тому непідготовленій людині самостійно важко зорієнтуватися у ньому і грамотно себе захистити. Значить, для того, щоб вирішення цивільного спору закінчилося успіхом, рекомендуємо Вам звернутися до фахівців нашої компанії, які неодмінно доб'ються для Вас позитивного результату.

Вартість послуг

Нужна консультация? Закажите бесплатный звонок юриста, который ответит на вопросы. Мы перезвоним в ближайшее рабочее время.

Напишіть нам

Ваше ім'я*
Будь ласка, введіть своє ім'я.

E-mail*
Введен недействительный тип данных

Тема повідомлення
Введен недействительный тип данных

Повідомлення*
Please let us know your message.