Замовьте безкоштовний дзвінок юриста, який швидко і професійно відповість на ваші запитання.
"Право є здійснення розуму, яке вимагає тих речей, що є корисними і необхідними, і забороняє протилежне."
  • Головна
  • Інтелектуальна власність. Реєстрація та Захист.

Інтелектуальна власність. Реєстрація та Захист.

      Розвиток суспільства можливо завдяки інтелектуальної діяльності людини. Кожен автор, творець, творець, винахідник має право на захист своїх праць. В даний час захист права інтелектуальної власності є досить новим і разом з тим складним процесом. У нашій країні ще не звикли до того, що за використання чужої інтелектуальної власності потрібно платити. Особливо багато порушень відбувається у зв'язку з розвитком всесвітньої мережі. Але наші юристи готові надати вам допомогу в захисті ваших інтересів і прав.

       
Як виробник впізнаваною на ринку продукції ви можете зіткнутися з тим, що недобросовісні конкуренти випускають товар, схожий на ваш. Якщо ви автор полюбилися мелодій або книг, цілком імовірно порушники можуть використовувати їх для свого незаконного збагачення.

Іноді, саме відсутність активності власників права інтелектуальної власності сприяє розвитку недобросовісної конкуренції.

Тому ми рекомендуємо в найкоротші терміни після виявлення порушення ваших прав звернутися до наших фахівців за захистом.

      
На жаль, на відміну від об'єктів матеріального світу, повернути інтелектуальну власність практично неможливо. Але зіткнувшись з подібними порушеннями, за допомогою наших юристів ви можете вимагати від порушника не тільки припинення неправомірних дій, відновлення своїх авторських прав, але й виплати компенсації, розмір якої становить від 10 до 50 000 мінімальних заробітних плат, а так само відшкодування збитків майнової шкоди .

      
Наш адвокат збере докази порушення ваших прав, складе претензію з вимогою припинення порушень, подасть позов про визнання прав інтелектуальної власності, про виплату компенсації, про відшкодування збитку.

      
Складання позову - це відповідальна і копітка робота, що вимагає максимального професіоналізму та уважності. Бо саме позивач повинен довести порушення своїх прав. Від наявності зібраної доказової бази буде залежати результат справи. Особливо це актуально, коли потрібно визначити суму збитків. Важливо передбачити всі нюанси, отримати необхідні висновки фахівців, не упустити, здавалося б, незначну деталь.

Захистіть свої права, не дайте користуватись Вашими досягненнями.

Вартість послуг

Нужна консультация? Закажите бесплатный звонок юриста, который ответит на вопросы. Мы перезвоним в ближайшее рабочее время.

Напишіть нам

Ваше ім'я*
Будь ласка, введіть своє ім'я.

E-mail*
Введен недействительный тип данных

Тема повідомлення
Введен недействительный тип данных

Повідомлення*
Please let us know your message.