Замовьте безкоштовний дзвінок юриста, який швидко і професійно відповість на ваші запитання.
"Право є здійснення розуму, яке вимагає тих речей, що є корисними і необхідними, і забороняє протилежне."

Ліквідація підприємств

Припинення (ліквідація) підприємницької діяльності – процес значно складніший і триваліший, ніж її реєстрація. А якщо підприємство, до того ж, має заборгованість перед бюджетом чи непогашені кредити у банках, то процедура його припинення стає ще більш трудомісткою. Проте, з усіма труднощами ліквідації легко впораються професіонали Юридично-консалтингової компанії «ЗЕВС». Залежно від ступеня проблемності Вашого підприємства ми розробимо оптимальну схему ліквідації та заощадимо Вам час, гроші й нерви.

ЮКК «ЗЕВС» пропонує наступні варіанти припинення підприємницької діяльності:

1. Продаж підприємства або альтернативна ліквідація. Даний вид ліквідації полягає у тому, що ми викупаємо корпоративні права Вашого підприємства незалежно від його фінансового стану, стаємо його власниками і провадимо ліквідаційну процедуру уже без Вас.

Такий спосіб ліквідації є найбільш зручним для клієнта, оскільки з моменту укладення договору передачі корпоративних прав та відповідної державної реєстрації він позбавляється будь-яких юридичних зв’язків з проблемним підприємством та не несе жодної відповідальності за його подальшу долю. Новими учасниками юридичної особи стають наші люди та (або) організації, також ми призначаємо свого директора і головного бухгалтера підприємства.

Звичайно, відразу підприємство не ліквідується – воно лише переходить під контроль досвідчених юристів нашої компанії, котрі вибирають спосіб ліквідації фірми та здійснюють цю процедуру власними силами.

2. Ліквідація за рішенням клієнта (власника). Такий вид ліквідації найкраще підходить для «чистих» підприємств без кредиторської заборгованості. Причини припинення діяльності підприємства можуть бути різними, але якщо власник вирішив «згорнути» свій бізнес, то надійний помічник йому в цьому – ЮКК «ЗЕВС».

Від власника (власників) компанії, що ліквідується, потрібна буде довіреність на наших представників, а за інше бізнесмени можуть не хвилюватися – фахівці нашої компанії у найкоротший строк проведуть ліквідаційну процедуру та видадуть клієнту бажаний результат у вигляді запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про припинення юридичної особи.

3. Припинення підприємства з правонаступництвом (реорганізація). ЮКК «ЗЕВС» пропонує такі послуги з реорганізації юридичних осіб:

• перетворення - зміна організаційно-правової форми юридичної особи, наприклад, перетворення акціонерного товариства у товариство з обмеженою відповідальністю і т.п.;

• приєднання - припинення юридичної особи з передачею нею за передавальним актом усіх своїх прав та обов'язків іншій юридичній особі-правонаступнику;

• злиття - об’єднання двох і більше юридичних осіб, коли усі майнові права та обов'язки кожної з них переходять до нової юридичної особи, що виникає в результаті такого об’єднання;

• поділ - припинення діяльності однієї юридичної особи шляхом її поділу на дві або більше нових юридичних особи.

4. Банкрутство підприємства. Ця наша послуга описана в іншому розділі сайту.

5. Припинення діяльності фізичної особи-підприємця.

Разом з послугами по ліквідації підприємств ЮКК «ЗЕВС» також допомагає «закритися» фізичним особам-підприємцям, готуючи необхідні документи та залагоджуючи усі питання з податковими та іншими державними органами, задіяними у процесі ліквідації.

      У зв'язку з постійними змінами в законодавстві, рекомендуємо прискорити рішення про ліквідацію, закриття, припинення діяльності.

Телефонуйте, виконаємо процедуру під ключ, дамо консультації.

Вартість послуг

Нужна консультация? Закажите бесплатный звонок юриста, который ответит на вопросы. Мы перезвоним в ближайшее рабочее время.

Напишіть нам

Ваше ім'я*
Будь ласка, введіть своє ім'я.

E-mail*
Введен недействительный тип данных

Тема повідомлення
Введен недействительный тип данных

Повідомлення*
Please let us know your message.