Замовьте безкоштовний дзвінок юриста, який швидко і професійно відповість на ваші запитання.
"Право є здійснення розуму, яке вимагає тих речей, що є корисними і необхідними, і забороняє протилежне."

Оптимізація оподаткування

      Податкова оптимізація та податкове планування відіграють важливу роль у діяльності будь-якого комерційного підприємства. Суб'єкти господарювання започатковують свій бізнес з метою отримання прибутку, а не для того, щоб, сплативши усі податки державі, залишитися ні з чим. Тим не менш, сплата податків – це обов'язок підприємців, за невиконання якого вони можуть бути притягнуті до юридичної відповідальності. У той же час, у бізнес-середовищі з незапам'ятних часів використовуються різноманітні методи легального зменшення обсягів платежів до бюджетів та фондів, іменовані «оптимізація оподаткування» та «податкове планування».

      Юридично-консалтингова компанія «ЗЕВС», що працює на ринку юридичних і бухгалтерських послуг з 2008 року, пропонує суб'єктам господарської діяльності тільки законні та перевірені на практиці варіанти оптимізації доходів і витрат. Оптимізація оподаткування та податкове планування у розумінні ЮКК «ЗЕВС» – це, перш за все, легальні та реально працюючі схеми ефективного зменшення податкового навантаження на бізнес.

     Вивчаючи матеріали податкових перевірок клієнтів, правозастосування податкової служби та судову практику, наші фахівці розробили базові моделі оптимізації оподаткування та податкового планування, які успішно були впроваджені й донині продовжують використовуватися підприємствами різних організаційно-правових форм, видів діяльності та форм власності.

      Серед найбільш популярних методів оптимізації оподаткування можна виділити такі:

1. Оптимізація доходів і витрат (податок на прибуток).

2. Маніпуляції з податковим кредитом (податок на додану вартість).

3. Посередницькі схеми роботи з контрагентами.

4. Оптимізація витрат на заробітну плату та відрахування до фондів.

5. Створення холдингових компаній (реструктуризація бізнесу).

       ЮКК «ЗЕВС», окрім перерахованих способів податкової оптимізації та податкового планування, пропонує своїм клієнтам також наступні послуги:

- надання юридичних консультацій з податкового права;

- надання бухгалтерських консультацій з питань грамотного ведення бухгалтерського та податкового обліків;

- підбір оптимальної системи оподаткування як для новостворених підприємств, так і для діючих;

- розробка індивідуальних договірних схем з урахуванням виду господарської діяльності клієнта для мінімізації податкових платежів;

- складання оптимальних схем володіння рухомим і нерухомим майном, корпоративними правами, об'єктами права інтелектуальної власності;

- мінімізація оподаткування у зовнішньоекономічних операціях;

- перетворення компаній клієнта у холдингову структуру;

- правова допомога в міжнародному податковому плануванні, усунення подвійного оподаткування;

- пошук та впровадження для клієнтів податкових пільг тощо.

      Варто відзначити, що найбільш ризикованими з точки зору донарахування податкових зобов'язань, застосування податківцями штрафних санкцій до підприємств і притягнення до відповідальності керівників фірм є так звані безтоварні та нереальні операції за участю останніх. Однак знайте, ЮКК «ЗЕВС» не пропонує своїм клієнтам незаконні варіанти оптимізації доходів і витрат. Навпаки, ми не тільки допоможемо Вам знизити рівень витрат на податкові платежі, але й докладемо максимум зусиль для створення Вашій компанії іміджу сумлінного платника податків перед державними органами та партнерами по бізнесу.

Вартість послуг

Нужна консультация? Закажите бесплатный звонок юриста, который ответит на вопросы. Мы перезвоним в ближайшее рабочее время.

Напишіть нам

Ваше ім'я*
Будь ласка, введіть своє ім'я.

E-mail*
Введен недействительный тип данных

Тема повідомлення
Введен недействительный тип данных

Повідомлення*
Please let us know your message.