Замовьте безкоштовний дзвінок юриста, який швидко і професійно відповість на ваші запитання.
"Право є здійснення розуму, яке вимагає тих речей, що є корисними і необхідними, і забороняє протилежне."
  • Головна
  • Постійно діючий Третейський суд.

Постійно діючий Третейський суд

Постійно діючий Третейський судПостійно діючий Третейський суд при асоціації «Правовий захист юридичних і фізичних осіб»

Здійснюючи комерційну діяльність, будь-які недержавні суб'єкти господарювання та фізичні особи при укладанні угод мають можливість домовитися зі своїми контрагентами про внесення у договір, що укладається між ними, пункту (третейського застереження) про те, що у разі виникнення між сторонами спору, він буде переданий на розгляд до Третейського суду. Також партнери можуть укласти між собою окрему третейськуугоду про передачу спору на розгляд Третейським судом уже після підписання цивільно-правового договору.

Юридично-консалтингова компанія «ЗЕВС» щільно співпрацює з Третейським судом при Асоціації «Правовий захист юридичних і фізичних осіб». Саме його ми рекомендуємо нашим клієнтам та їхнім контрагентам як альтернативу державним судам.

Які ж переваги розгляду спору третейським судом?

Насамперед, мова йде про строки розгляду. У судах загальної юрисдикції та господарських судах цивільна або господарська справа може перебувати на розгляді роками. Строки ж вирішення спору третейським судом чітко встановлюються його Регламентом або третейською угодою сторін, тому справи у третейських судах розглядаються більш оперативно.

Ще одне очко на користь третейського суду обумовлено тим, що його рішення набирає законної сили негайно, є остаточним і оскарженню не підлягає (за винятком деяких чітко окреслених випадків). Після винесення третейським судом рішення сторона, на користь якої його винесено, подає до державного суду за місцем розгляду спору заяву про видачу виконавчого документа та, отримавши, даний документ може звернутися в органи державної виконавчої служби за примусовим виконанням рішення третейського суду.

До речі, для зручності місце (місто) розгляду спору сторони можуть визначити самі - все у тій же третейській угоді. Це ще одна перевага.

Крім того, третейський суддя – це, свого роду, медіатор, завданням якого є допомогти сторонам конфлікту дійти консенсусу з мінімальними втратами. Саме тому розгляд справ у третейських судах відбувається, як правило, в обстановці більш дружній, ніж у судах звичайних.

Ну і нарешті, до питань конфіденційності третейські суди ставляться більш педантично, ніж державні.

Зателефонуйтесьогодні-отримаєтепозитивний результат, рішення вже завтра . Більше 15 роківпрактикинашихфахівців допоможутьвирішитибудь-які питаннявсамі стислі терміни.Напрацьовані тратегіі і відразу кілька варіантів вирішення зроблять позитивний результат, не сумнівайтеся.

Вартість послуг

Нужна консультация? Закажите бесплатный звонок юриста, который ответит на вопросы. Мы перезвоним в ближайшее рабочее время.

Напишіть нам

Ваше ім'я*
Будь ласка, введіть своє ім'я.

E-mail*
Введен недействительный тип данных

Тема повідомлення
Введен недействительный тип данных

Повідомлення*
Please let us know your message.