Замовьте безкоштовний дзвінок юриста, який швидко і професійно відповість на ваші запитання.
"Право є здійснення розуму, яке вимагає тих речей, що є корисними і необхідними, і забороняє протилежне."
  • Головна
  • Реєстрація підприємств і юридичних осіб

Реєстрація підприємств і юридичних осіб

Реєстрація підприємств і юридичних осіб

Юридично-консалтингова компанія «ЗЕВС» проведе реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця у місті Києві «під ключ». Це означає, що від Вас лише вимагається надати нам вихідні дані: назву компанії, адресу (її, до речі, ми можемо запропонувати самі), дані на засновників, склад і розмір статутного капіталу, види діяльності, а також видати на нашу людину довіреність для проведення реєстраційних дій від Вашого імені.

ЮКК «ЗЕВС» у найкоротші строки здійснить реєстрацію підприємницької діяльності у будь-якій організаційно-правовій формі, будь-то товариство з обмеженою відповідальністю, акціонерне товариство, приватне підприємство та ін. Крім того, ми займаємось державною реєстрацією фізичних осіб-підприємців, а ще - продаємо уже зареєстровані підприємства з ліцензованими та неліцензованими видами діяльності.

При підготовці пакету реєстраційних документів (протокол, статут, довіреність, картка) ми підберемо клієнту відповідні чинним КВЕДам види діяльності та порадимо найбільш прийнятну систему оподаткування, плюс, якщо треба, зареєструємо його платником ПДВ.

Також ЮКК «ЗЕВС» пропонує послуги із надання приміщень під офіс (юридичних адрес), виготовляє печатки та штампи, відкриває банківські рахунки у перевірених банках.

Окремо слід зупинитися на реєстрації змін у підприємницькій діяльності. Так, фахівці нашої компанії супроводять реєстрацію зміни назви Вашої фірми, її адреси, розміру статутного капіталу, складу учасників, видів діяльності та інших даних про підприємство, що підлягають внесенню до державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Ми змінимо Вам директора і підписанта, відновимо втрачені установчі документи, отримаємо для Вас виписки, витягий довідки з держреєстру та реєстру платників ПДВ, підтвердимо відомості про юридичну особу тощо.

Крім того, наша компанія визначить кінцевого бенефіціарного власника (контролера) Вашої юридичної особи, заповнить і подасть державному реєстратору відповідну цьому реєстраційну картку.

Звертайтеся до ЮКК «ЗЕВС», і ми у стислі терміни проведемо реєстраційні дії у будь-якому районі Києва.

Вартість послуг

Нужна консультация? Закажите бесплатный звонок юриста, который ответит на вопросы. Мы перезвоним в ближайшее рабочее время.

Напишіть нам

Ваше ім'я*
Будь ласка, введіть своє ім'я.

E-mail*
Введен недействительный тип данных

Тема повідомлення
Введен недействительный тип данных

Повідомлення*
Please let us know your message.