Замовьте безкоштовний дзвінок юриста, який швидко і професійно відповість на ваші запитання.
"Право є здійснення розуму, яке вимагає тих речей, що є корисними і необхідними, і забороняє протилежне."
  • Головна
  • Узаконення перепланувань. Введення в експлуатацію.

Узаконення перепланувань. Введення в експлуатацію.

Узаконення перепланувань. Введення в експлуатацію.

Юридично-консалтингова компанія «ЗЕВС» надає повний спектр послуг щодо узаконення перепланування (реконструкції) нерухомості. Послуги надаються у межах міста Києва та Київської області.

Багато власників нерухомого майна, бажаючи поліпшити й зробити більш комфортними, на їхню думку, параметри своєїнерухомості, вдаються до її перепланування, не оформлюючи, при цьому, даний процес документально.

Найчастіше перепланування володільці роблять за власним бажанням, але бувають випадки, коли перепланована нерухомість переходить до них «у спадок»від попередніх господарів, котрі свого часу не зібрали необхідний пакет документів для узаконенняздійсненогоперепланування об'єкта нерухомості.

Наслідком незаконноїреконструкції є неможливість проведення будь-яких юридичних угод та операцій (застава, продаж, дарування тощо) з видозміненою нерухомістю.

Отримання дозволу на перепланування – процес доволі витратний і тривалий за часом, однак ЮКК «ЗЕВС» може значно зекономити Ваш час та зусилля.

Наша компанія надасть комплексні послуги, спрямовані на узаконення об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, а також допоможе воформленні правовстановлюючих документів на нерухоме майно.

Узаконення перепланованих квартир, будинків, нежитлових приміщень, самобудів,прибудов, балконів, лоджій та ін. ми можемо здійснити у загальному порядку – через органи державної влади та місцевого самоврядування або ж у альтернативному порядку – шляхом легалізації через суд. Ми без проблем отримаємо для Вас новий технічний паспорт з усіма погодженими переплануваннями, акт введення в експлуатацію, свідоцтво про право власності.

ЮКК «ЗЕВС» допоможе узаконити будь-який об’єкт самовільного будівництва та ввести його в експлуатацію. Окремо ми супроводимо реєстрацію права власності на об’єкт незавершеного будівництва.

Також ми займаємося переведенням нежитлових приміщень у категорію житлових; житлових будинків квартирного типу у будинки садибного типу, а також переведенням житлових будинків і житлових приміщень у нежитлові.

У кожному разі, перед реалізацією задумів з реконструкції нерухомості, у першу чергу, необхідно дізнатися, що законодавством дозволяєтьсязмінювати у будівлях, а що забороняється. Враховуючи це, ЮКК «ЗЕВС» з радістю надасть Вам первинну юридичну консультацію з питання законності запланованої Вами реконструкції. Телефонуйте!

Вартість послуг

Нужна консультация? Закажите бесплатный звонок юриста, который ответит на вопросы. Мы перезвоним в ближайшее рабочее время.

Напишіть нам

Ваше ім'я*
Будь ласка, введіть своє ім'я.

E-mail*
Введен недействительный тип данных

Тема повідомлення
Введен недействительный тип данных

Повідомлення*
Please let us know your message.