Замовьте безкоштовний дзвінок юриста, який швидко і професійно відповість на ваші запитання.
"Право є здійснення розуму, яке вимагає тих речей, що є корисними і необхідними, і забороняє протилежне."
  • Головна
  • Захист від кримінального переслідування з податкових злочинів

Захист від кримінального переслідування з податкових злочинів

    Постійне зростання податкового навантаження призводить до того, що підприємці все частіше стають учасниками кримінальних проваджень. Посадові особи більшості великих компаній у своїй роботі, так чи інакше, стикалися зі статтею 212 Кримінального кодексу України, яка має назву «Ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів)».

     Кримінальна відповідальність за вказаною статтею настає тоді, коли має місце фактичне ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів, як мінімум, у значних розмірах. Під значним розміром коштів слід розуміти суми податків, зборів та інших обов'язкових платежів, які в тисячу і більше разів перевищують установлений законодавством неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

     Відповідно до Податкового кодексу України для кваліфікації кримінальних правопорушень сума неоподатковуваного мінімуму встановлюється на рівні податкової соціальної пільги. До 31 грудня 2015 року податкова соціальна пільга надається в розмірі, що дорівнює 50 відсоткам розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць). Отже, якщо прожитковий мінімум для працездатної особи з 01.01.2015 по 30.11.2015 дорівнює 1218,00 грн., то податкова соціальна пільга становить, відповідно, 609,00 грн.

     Таким чином, кримінальна відповідальність за ч. 1 ст. 212 Кримінального кодексу України загрожує платнику податків лише у тому випадку, якщо він не сплатив податки на суму мінімум 609000,00 грн.

     Проте, з Юридично-консалтинговою компанією «ЗЕВС», адвокати якої спеціалізуються на захисті громадян та організацій у кримінальних справах, пов’язаних з ухиленням від сплати податків, платнику податків боятися немає чого.

     Як правило, свідомий бізнесмен ризикує бути притягнутим до кримінальної відповідальності за вчинення податкового злочину у випадку використання ним сумнівних схем оптимізації оподаткування. Наша компанія пропонує виключно легальні, перевірені способи податкової оптимізації та податкового планування, але, якщо так сталося, що Ви все ж зазнали кримінального переслідування чи-то з власної необачності, чи «за допомоги» несумлінних радників-юристів, або, можливо, Ваш бізнес чомусь зацікавив «рейдерів» у мундирах податкових міліціонерів, радимо Вам невідкладно телефонувати адвокатам ЮКК «ЗЕВС».

     У наш час практично кожна юридична особа з великим обсягом доходу може регулярно піддаватися різного роду податковим перевіркам, результати яких цілком можуть стати підґрунтям порушення кримінальних справ відносно її посадових осіб. Щоб цього уникнути, потрібно з першого дня знайомства з контролюючими органами заручитися підтримкою досвідчених професіоналів з вирішення адміністративних і податкових спорів, котрими є адвокати з податкових справ ЮКК «ЗЕВС». Юридичний захист від кримінального переслідування за вчинення податкових злочинів – одна з провідних практик нашої компанії!

     Розслідування податкових злочинів завжди супроводжується складними процесуальними моментами, зокрема, проведенням обшуків і виїмок, призначенням судових експертиз тощо. Наші адвокати ефективно супроводжуватимуть Вас на кожному етапі розслідування кримінальної справи, на кожній слідчій дії, до кінця відстоюючи Ваші права, законні інтереси та ділову репутацію.

Вартість послуг

Нужна консультация? Закажите бесплатный звонок юриста, который ответит на вопросы. Мы перезвоним в ближайшее рабочее время.

Напишіть нам

Ваше ім'я*
Будь ласка, введіть своє ім'я.

E-mail*
Введен недействительный тип данных

Тема повідомлення
Введен недействительный тип данных

Повідомлення*
Please let us know your message.